Czarne torby papierowe, torebki czarne
torby papierowe z nadrukiem

Czarne torby papierowe

Torby papierowe czarneEleganckim opakowaniem może być tylko ekologiczne opakowanie, czyli z papieru. Jednak dla wrażenia elegancji równie ważny jest kolor.

Czarne = eleganckie

Czerń to jedna z barw najbardziej kojarzących się z ekskluzywnością. Czarna papierowa torba będzie więc doskonałym opakowaniem dla eleganckich, dobrej jakości przedmiotów. Warto ją wybrać do ekskluzywnego butiku z odzieżą, galanterią skórzaną oraz różnymi innymi markowymi przedmiotami. Oczywiście można dla niej znaleźć i inne zastosowanie, ponieważ czerń to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów. W uzyskaniu efektu elegancji doskonale sprawdza się połączenie czerni z białym nadrukiem. Można jednak wybrać i inny, nie znaczy to, że opakowanie nie będzie mogło wyglądać równie luksusowo, jak produkt w nim schowany. Bardzo dobrze prezentują się nadruki w kolorze srebrnym (delikatnie metalizowana farba nadaje lekkości nadruku oraz powoduje niestandardowe podejście do form reklamy). Nadruki w kolorze złotym na czarnych torebkach, szczególnie jak projekt jest delikatny, wyglądają bardzo profesjonalnie.

Torby papierowe oferowane przez nas nie tylko wyglądają elegancko, ale są też doskonałej jakości – wytrzymałe i solidne. W standardowym wykończeniu od środka torby wklejone są uchwyty z papieru skręcanego w kolorze czarnym. Czarne torebki papierowe wykonane są z papieru KRAFT prążkowanego brązowego zadrukowanego na zewnątrz na kolor czarny.

W razie wątpliwości, co najlepiej wybrać, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Torby w kolorze czarnym występują w 4 formatach:

  • 190 x 80 x 210 mm (papier 80g/m2)
  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)
  • 400 x 160 x 450 mm (papier 100g/m2)

Najmniejszy format pakowany jest w opakowania zbiorcze po 250 sztuk, pozostałe w kartony po 150 sztuk.

Cennik torebek papierowych

 

Zobacz także inne kolory naszych torebek reklamowych:

Aquamarine Czerwony Pomarańczowy Różowy Jasnoróżowy Jasnoniebieski Niebieski Ivory Złoty Srebrny Czarny Jasnozielony Zielony FioletowyŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |