Fioletowe, liliowe torby papierowe
torby papierowe z nadrukiem

Fioletowe torby papierowe

Torby papierowe fioletowe

Liliowe torby reklamowe - nowość na rynku polskim

Jasny odcień fioletu, określany także jako liliowy albo fiołkowy, to barwa pełna subtelności, delikatności, a także pewnej tajemniczości. Zdecydowanie więc jest to kolor kobiecy. Chcą Państwo, by klientka robiąca zakupy w Waszym butiku, sklepie czy drogerii poczuła się wyjątkowo? Bardzo łatwo będzie zrealizować ten zamiar. Proszę wybrać torby papierowe w delikatnym odcieniu fioletu, by to właśnie z nimi wychodziła z Państwa sklepu. Z nimi, a więc i jednocześnie z miłym doznaniem, że używając znajdujących się w nich produktów (kosmetyków, biżuterii, ubrań czy bielizny) będzie się mogła czuć wyjątkowo i kobieco. Torby papierowe w liliowym kolorze wyglądają bardzo elegancko. To delikatna, subtelna elegancja, ale robiąca nie mniejsze wrażenie, jak ta, którą kojarzy się ze złotem czy z czernią. Elegancję zwiększa fakt, że torby wykonane są z papieru, a więc tworzywa naturalnego. Wraz z nadrukiem firmowym będą one nie tylko torbami na zakupy klientów, ale jednocześnie doskonałą reklamą Państwa działalności.

Torby w kolorze fioletowym (liliowym),  kolor - Pantone 688U - występują w 2 formatach:

  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)

Torby papierowe liliowe są pakowanepo 150 sztuk. Papier wykorzystany do wykonania torebek to KRAFT gładki, uchwyt papierowy skręcany w kolorze czarnym. Na torbach idealnie prezentuje się nadruk czarny oraz ciemne fiolety.

 

Cennik torebek papierowych

 

Zobacz także inne kolory naszych torebek reklamowych:

Aquamarine Czerwony Pomarańczowy Różowy Jasnoróżowy Jasnoniebieski Niebieski Ivory Złoty Srebrny Czarny Jasnozielony Zielony FioletowyŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |