Torby papierowe Ivory - kość słoniowa - kremowe torby papierowe
torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe w kolorze Ivory

Torby papierowe kość słoniowa, ivory

 

Ivory - kość słoniowa

Kość słoniowa to barwa szlachetna i delikatna. Torby w tym kolorze to stawianie na subtelną elegancję, ale także na innowacyjność, nie jest to bowiem jeden z bardziej typowych kolorów. Można stwierdzić, że i na podwójną innowacyjność, ponieważ torby są ekologiczne, a nie jest to jeszcze powszechny wybór. Kość słoniowa to kolor niezwykły i budzi skojarzenie z bogactwem, łagodnym blaskiem słońca oraz z dalekimi krajami Orientu. Przypomina złoto, a jest subtelny jak srebro.

Nowatorski kolor torebek papierowych

Torby papierowe w kolorze IVORY to dobry wybór do salonów z akcesoriami ślubnymi, perfumerii, sklepów z biżuterią. Tak naprawdę jednak będą pasować niemal wszędzie, o ile specyfika działalności nie wymaga, by kolor był ciemny. Bez większego trudu można przecież wyobrazić sobie torbę z papieru w kremowym kolorze w sklepach papierniczych, z artykułami plastycznymi czy w księgarniach. To dopiero wybór wyglądu i koloru nadruku nada im ostateczny wygląd i sprawi, że będą idealne dla takiej albo innej działalności. A ten wybór zależy jedynie od Państwa, my możemy jedynie doradzić i zagwarantować solidne jego wykonanie.

Torby w kolorze Ivory - Pantone 151U - występują w 3 formatach:

  • 190 x 80 x 210 mm (papier 80g/m2)
  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)

Torby papierowe Ivory są zapakowane w kartony po 150 sztuk. Papier wykorzystany do wykonania torebek to KRAFT biały gładki, uchwyt papierowy skręcany w kolorze czarnym. Na torbach idealnie prezentuje się nadruk czarny lub ciemny brąz. Kremowe torby papierowe są jednymi z najlepiej prezentujących się jeżeli chcemy podkreślić elegancję i innowacyjność.

 

Cennik torebek papierowych

 

Zobacz także inne kolory naszych torebek reklamowych:

Aquamarine Czerwony Pomarańczowy Różowy Jasnoróżowy Jasnoniebieski Niebieski Ivory Złoty Srebrny Czarny Jasnozielony Zielony FioletowyŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |