Jasnoróżowe (pudrowy róż) torby papierowe
torby papierowe z nadrukiem

Pudrowy róż - Jasno różowe torby papierowe

Torby papierowe jasnoróżowe

Róż to kolor uwielbiany przez dziewczynki o tym wie praktycznie każdy. Jasnoróżowy kolor torby papierowej jest więc idealnym rozwiązaniem dla sklepów z zabawkami i ubrankami dla dzieci, a przede wszystkim dla dziewczynek (czaszem wybierany też jest: ciemny róż), które uwielbiają wszystko co jest różowe. Jasnorożowe torebki papierowe oraz jasnoniebieskie (zobacz też błękitne torby papierowe) to idealny komplet dla każdego sklepu z artykułami dziecięcymi. Torby będące w naszej ofercie charakteryzują się dużą wytrzymałością, dlatego będą jeszcze później służyć do przechowywania jakichś drobiazgów.

 

Jasnoróżowe torby z reklamą Twojego sklepu

Na torebkach oczywiście nie może zabraknąć reklamy Twojego sklepu. Nadruki możemy wykonać w dowolny sposób. Na różowych torebkach ekologicznych idealnie prezentuje się biały nadruk.

Torby w kolorze różowym - w kolorze Pantone 217U - występują w 3 formatach:

  • 190 x 80 x 210 mm (papier 80g/m2)
  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)

Jasnoróżowe torebki papierowe zapakowane są w kartony po 150 sztuk (oprócz formatu 190x80x210mm, który to pakowany jest po 250 szt.).

 

Cennik torebek papierowych

 

Zobacz także inne kolory naszych torebek reklamowych:

Aquamarine Czerwony Pomarańczowy Różowy Jasnoróżowy Jasnoniebieski Niebieski Ivory Złoty Srebrny Czarny Jasnozielony Zielony FioletowyŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |