torby papierowe z nadrukiem

Małe torby papierowe

Małe torby papierowe z uchwytem płaskim jako idealne rozwiązanie dla sklepów z drobiazgami: jubilerów, optyków itp. Wiele firm poszukuje malutkich torebek z uchwytem jako opakowania na sprzedawane drobne produkty. Oferowane przez nas torebeczki są idealne na lekkie drobiazgi, które bezproblemu można włożyć w ekologiczne opakowanie, które dodatkowo będzie miało również wydrukowaną reklamę Państwa firmy. Nietypowy format, poziomy układ torebki, przyjazne uchwyty - to wszystko sprawia, że torby te cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród naszych klientów, ale przede wszytskim wśród obdarowywanych takimi torebkami klientów Państwa firmy.

Nowoczesny format: 180 x 80 x 140mm

Najmniejsze ekologiczne torby papierowe z uchwytem w Polsce! Nie zmarnuj tej szansy i zamów już dzisiaj torby z nadrukiem reklamowym. Na torbach możemy wykonać nadruk metodą sitodruku w dowolnym kolorze (do 4 kolorów na jedną stronę torebki).

małe torby papierowe

Torebki papierowe małe

Często zastanawiamy się, co nasi klienci wkładają do małych torebek papierowych. Z naszych spostrzeżeń wynika, że małe torebki papierowe są dobre dla:

  • sklepów z drobiazgami: spinki, gumki, perfumy, kremy - torebki na kosmetyki
  • optyków - torebki na okulary
  • aptek - torebki na lekarstwa

Nawet na małych torbach papierowych można zrobić ciekawy nadruk - może to być nie tylko logo, ale również zabawne hasło reklamowe, czy adres stacjonarny, a także adres Facebooka, Instagrama, czy innego portalu społecznościowego.

Małe torebeczki

Małe torebeczki mają też niską cenę, co z pewnością nie jest bez znaczenia. Ddatkowo koszt nadruku zmniejsza się wraz ze wzrostem ilości zmawianych małych torebek papierowych.

 

Zobacz cennikŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |