Jasnozielone torby papierowe z indywidualnym nadrukiem, miętowe torebki papierowe
torby papierowe z nadrukiem

Miętowe torby papierowe

Torby papierowe miętowe

Miętowe torebki reklamowe

Jasna zieleń to kolor o bardzo pogodnym oddziaływaniu. Może być to kolor jaskrawy albo bardziej stonowany, ale zawsze budzi pozytywne skojarzenia. Kojarzy się przede wszystkim z wypoczynkiem i z naturą. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo jasnozielone torby papierowe w odcieniu miętowym, a więc bardziej stonowanym. To sprawia, że mają one bardziej wszechstronne zastosowanie. Torby w tym pogodnym kolorze wszędzie będą się dobrze czuły. To kolor idealny dla drogerii, sklepów z artykułami ekologicznymi, sklepów z ubraniami dla kobiet czy z artykułami dla dzieci.

Jasnozielone - czyste i stonowane

Trudno znaleźć miejsce, gdzie torby papierowe miętowe nie mogłyby się sprawdzić. Może poza sklepami z artykułami ślubnymi, w których korzysta się z pewnej ograniczonej gamy kolorów (tu polecamy torby papierowe IVORY oraz srebrne czy złote). Także, kiedy chce się uzyskać wrażenie szczególnej elegancji lepsze będą inne kolory (np. złote, granatowe albo ciemnozielone torby). Jasna zieleń to kolor przyciągający wzrok. Ozdobione nadrukiem będą znakomitą reklamą sklepu czy innego typu działalności.

Torby w kolorze miętowym, Pantone 366U - występują w 2 formatach:

  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)

Torby papierowe jasnozielone są pakowanepo 150 sztuk. Papier wykorzystany do wykonania torebek to KRAFT biały gładki. Uchwyt papierowy skręcany w kolorze białym. Na torbach idealnie prezentuje się nadruk biały, ciemnozielony.

Torby papierowe miętowe z nadrukiem Torebki papierowe jasnozielone z nadrukiem

Torby papierowe miętowe z nadrukiem Torby papierowe jasnozielone

Wiele osób szuka nietypowych rozwiązań na torby papierowe (często poszukiwane są torby w kolorach miętowy, limonkowy, pistacjowy, seledynowy, kiwi, khaki, malahitowy, morska zieleń, oliwkowy, szmaragdowy, jaskrawyzielony czy poprostu jasna zieleń) - w naszej ofercie mamy dwa najpopularniejsze odcienie zieleni: butelkowa zieleń oraz miętowy. Na miętowych torbach bardzo ładnie wychodzi nadruk w kolorze białym oraz ciemnozielonym. Mocne uchwyty w torbach są wykonane ze skręcanego papieru w kolorze białym.

Cennik torebek papierowych

 

Zobacz także inne kolory naszych torebek reklamowych:

Aquamarine Czerwony Pomarańczowy Różowy Jasnoróżowy Jasnoniebieski Niebieski Ivory Złoty Srebrny Czarny Jasnozielony Zielony FioletowyŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |