Nadruk

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM - SITODRUK

Nadruk wykonywany jest na gotowych torbach metodą sitodrukową farbami mocnokryjącymi o intensywnym natężeniu koloru, maksymalnie do 4 kolorów

  • powierzchnia zadruku: do 30% (przy większym nadruku lub apli cena może ulec zmianie)*
koszt przygotowalni: 1 kolor: 60 zł
koszt nadruku 1 kolor/1 str.
1+0
od 2 do 4
kolorów lub nadruki
dwustronne
100 szt. 0,50 zł

wycena
indywidualna
po przesłaniu
wstępnego projektu

200 szt. 0,30 zł
500 szt. 0,25 zł  -20%
0,20 zł **
1000 szt. 0,20 zł  -10%
0,18 zł **
3000 szt. 0,19 zł - 5%
0,18 zł **
ceny netto

* przy dużych nadrukach lub nadrukach z wybrania cena może ulec zmianie
Sitodrukiem nie drukujemy przejść tonalnych, ani rastra. W przypadku nadruków dwu i więcej kolorowych, kolory pasowane mogą mieć nieznaczne przesunięcia w stosunku do siebie (tolerancja 1 mm) i nie stanowi to podstaw do reklamacji.
** Cena promocyjna obowiązuje dla zamówień złożonych w lipcu 2018r. opłaconych terminowo.

Cennik obowiązuje od 01.07.2018r.

Druk OFFSETOWY

Dzięki technologii druku offsetowego możemy zadrukować torbę w 100% powierzchni, a precyzja pasowania kolorów z dokładnością 0,1 mm. Możliwość wydrukowania przejść tonalnych, rastrów. Można na torbie wydrukować dowolne zdjęcie.

Fleksodruk

Dzięki technologii fleksodruku możemy zadrukować torbę w dowolnym miejscu, nawet do 100% powierzchni, jednak nie drukujemy przejść tonalnych.

Torby papierowe z nadrukiem tanio

Obecnie nadruki na torbach papierowych to jeden z najlepiej społecznie przyjmowanych aspektów reklamowych - skuteczny i ekologiczny. Torebki z nadrukiem może zamówić każda firma niezależnie czy jest to butik, urząd, czy producent. Używamy nowoczesnych metod produkcji oraz druku, dzięki czemu nasze torebki z nadrukiem są wyjątkowo cenionym gadżetem reklamowym.

Torby z logo - najtaniej

Na torbach możemy nadrukować logo, herb, dane adresowe, hasło reklamowe, czy dowolną aplikację. Najchętniej drukujemy w kolorystyce Pantone, dzięki czemu możemy odwzorować praktycznie każdy kolor. W ofecie mamy też farby metalizowane ( złota, srebrna). Torby z logo to niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych elementów kreowania marki.

zobacz: torby na zakupy