torby papierowe z nadrukiem

Nadruk

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

SITODRUK: Nadruk wykonywany jest na gotowych torbach metodą sitodrukową farbami mocnokryjącymi o intensywnym natężeniu koloru, drukujemy od 1 do 4 kolorów, (w szczególnych przypadkach nawet do 8 kolorów)

  • powierzchnia zadruku: do 30% (przy większym nadruku lub apli cena może ulec zmianie)

 

Cennik nadruków - sitodruk


ilość
nadruk 1 kolor
jedna strona
2 kolory i więcej
lub nadruk dwustronny
100 1,00 zł cena ustalana
indywidualnie
200 0,50 zł
500 0,30 zł
1000 0,22 zł
3000 0,20 zł
Koszt przygotowania do druku (klisza) 50 zł
Od 3000 szt. koszt przygotowania: 0 zł
ceny netto

*ceny obwiązują od dnia 15.03.2021r.

Koszt nadruku zależy od ilości toreb oraz ilości kolorów do nadruku. O cenie decyduje również obszar zadruku torby i umiejscownie nadruku na torbie.
Wycena jest indywidualna po przesłaniu wstępnego projektu, pliku do nadruku lub logo, lub po opisaniu projektu nadruku w mailu.

 

Cennik toreb papierowych:

torby białe | torby brązowe | torby kolorowe | torby na wino


Sitodrukiem nie drukujemy przejść tonalnych, ani rastra. W przypadku nadruków dwu i więcej kolorowych, kolory pasowane mogą mieć nieznaczne przesunięcia w stosunku do siebie (tolerancja 1 mm) i nie stanowi to podstaw do reklamacji.

 

prezentowe torby papierowe z nadrukiem

Papierowe torby z nadrukiem są idealną formą nie tylko reklamy, ale także podniesienia prestiżu firmy. Każdy klient który ma świadomośc budowania własnej marki powinien zainwestować tego typu torby by być postrzeganym jako firma nowoczesna nadążająca za światowymi trendami.

Fleksodruk - Dzięki technologii fleksodruku możemy zadrukować torbę w dowolnym miejscu, nawet do 100% powierzchni, jednak nie drukujemy przejść tonalnych.

Torby papierowe z nadrukiem tanio

torebki prezentowe z nadrukiemObecnie nadruki na torbach papierowych to jeden z najlepiej społecznie przyjmowanych aspektów reklamowych - skuteczny i ekologiczny. Torebki z nadrukiem może zamówić każda firma niezależnie czy jest to butik, urząd, czy producent. Używamy nowoczesnych metod produkcji oraz druku, dzięki czemu nasze torebki z nadrukiem są wyjątkowo cenionym gadżetem reklamowym. Dodatkowo torby z nadrukiem mogą być traktowane jako typowe torby prezentowe, gdzie do środka włożymy praktycznie każdy gadżet, gdzyż możemy dostosować wielkość torby prezentowej do potrzeb klienta.

Torby z logo - najtaniej

Na torbach możemy nadrukować logo, herb, dane adresowe, hasło reklamowe, czy dowolną aplikację. Najchętniej drukujemy w kolorystyce Pantone, dzięki czemu możemy odwzorować praktycznie każdy kolor. W ofecie mamy też farby metalizowane ( złota, srebrna). Torby z logo to niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych elementów kreowania marki.

Papierowe torby z nadrukiem

torby prezentowe z nadrukiemDlaczego papierowe torby z nadrukiem są nieodzownym elementem kreowania wizerunku firmy ? Teraz, gdy jest tak wielka nagonka na foliówki, zamiana ich na wszelkiego rodzaju papierowe torebki z logo jest wręcz koniecznością każdej firmy chcącej być liderem na rynku. Nadruk reklamowy jest silnym podkreśleniem świadomości myśli ekologicznej i niejednokrotnie na trwałe pozostaje w świadomości klientów, że ta marka dba o środowisko, a tym samym nie jest jej obojętne w jakich warunkach żyje jej klient.

Torebki prezentowe z nadrukiem logo

Torebki papierowe z logoIdealnym wyborem jest naniesienie na prezentowe torebki papierowe swojego indywidualnego nadruku, gdyż nie tylko podnosi on prestiż firmy, ale przede wszystkim to to wymiar reklamowy. Torebka prezentowa trafia do bardzo wielu odbiorców, którzy noszą tą torebkę ze sobą, a co za tym idzie, nieświadomie reklamują firmę, której logo znajduje się na torebce.

Torby papierowe z nadrukiem tanio

Nadruk reklamowy na torebce prezentowej powinien spełniać kilka podstawowych funkcji: ma przede wszystkim być nośnikiem reklamy, ale jednocześnie ma podkreślać prestiż zawartości torby no i naważniejsze: ma być tani. Tanie torby papierowe z nadrukiem to zapewne jeden z najważniejszych elementów kreowania strategii marketingowej firmy. Torby papierowe z nadrukiem tanio można je zakupić, ale trzeba mieć na uwadze by niska cena nie stanęła na drodze obiżeniu jakości zarówno samej torebki jak i nadruku na niej wykonanego.

Zobacz także: torby na zakupy; małe torby papierowe, torby papierowe dla urzęduŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |