Nadruk

SITODRUK

Nadruk wykonywany jest na gotowych torbach metodą sitodrukową farbami mocnokryjącymi o intensywnym natężeniu koloru, maksymalnie do 4 kolorów

  • powierzchnia zadruku: do 30% (przy większym nadruku lub apli cena może ulec zmianie)
koszt przygotowalni: 1 kolor: 60 zł
koszt nadruku 1 kolor/1 str.
1+0
od 2 do 4
kolorów lub nadruki
dwustronne
100 szt. 0,50 zł

wycena
indywidualna
po przesłaniu
wstępnego projektu

200 szt. 0,30 zł
500 szt. 0,25 zł
1000 szt. 0,20 zł
3000 szt. 0,19 zł
ceny netto

* przy dużych nadrukach lub nadrukach z wybrania cena może ulec zmianie
Sitodrukiem nie drukujemy przejść tonalnych, ani rastra. W przypadku nadruków dwu i więcej kolorowych, kolory pasowane mogą mieć nieznaczne przesunięcia w stosunku do siebie (tolerancja 1 mm) i nie stanowi to podstaw do reklamacji.

Cennik obowiązuje od 10.04.2018r.

Druk OFFSETOWY

Dzięki technologii druku offsetowego możemy zadrukować torbę w 100% powierzchni, a precyzja pasowania kolorów z dokładnością 0,1 mm. Możliwość wydrukowania przejść tonalnych, rastrów. Można na torbie wydrukować dowolne zdjęcie.

Fleksodruk

Dzięki technologii fleksodruku możemy zadrukować torbę w dowolnym miejscu, nawet do 100% powierzchni, jednak nie drukujemy przejść tonalnych.

Torby papierowe z nadrukiem tanio

Obecnie nadruki na torbach papierowych to jeden z najlepiej społecznie przyjmowanych aspektów reklamowych - skuteczny i ekologiczny. Torebki z nadrukiem może zamówić każda firma niezależnie czy jest to butik, urząd, czy producent. Używamy nowoczesnych metod produkcji oraz druku, dzięki czemu nasze torebki z nadrukiem są wyjątkowo cenionym gadżetem reklamowym.

Torby z logo - najtaniej

Na torbach możemy nadrukować logo, herb, dane adresowe, hasło reklamowe, czy dowolną aplikację. Najchętniej drukujemy w kolorystyce Pantone, dzięki czemu możemy odwzorować praktycznie każdy kolor. W ofecie mamy też farby metalizowane ( złota, srebrna). Torby z logo to niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych elementów kreowania marki.

zobacz: torby na zakupy