Nadruk

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

SITODRUK: Nadruk wykonywany jest na gotowych torbach metodą sitodrukową farbami mocnokryjącymi o intensywnym natężeniu koloru, maksymalnie do 4 kolorów

  • powierzchnia zadruku: do 30% (przy większym nadruku lub apli cena może ulec zmianie)*
koszt przygotowalni: 1 kolor: 60 zł
koszt nadruku 1 kolor/1 str.
1+0
od 2 do 4
kolorów lub nadruki
dwustronne
100 szt. 0,50 zł

wycena
indywidualna
po przesłaniu
wstępnego projektu

200 szt. 0,30 zł
500 szt. 0,25 zł
1000 szt. 0,20 zł
3000 szt. 0,19 zł
ceny netto

* przy dużych nadrukach lub nadrukach z wybrania cena może ulec zmianie
Sitodrukiem nie drukujemy przejść tonalnych, ani rastra. W przypadku nadruków dwu i więcej kolorowych, kolory pasowane mogą mieć nieznaczne przesunięcia w stosunku do siebie (tolerancja 1 mm) i nie stanowi to podstaw do reklamacji.

Cennik obowiązuje od 31.07.2018r.

Torby papierowe z nadrukiem

Druk OFFSETOWY

papierowe torby z nadrukiem logo

Dzięki technologii druku offsetowego możemy zadrukować torbę w 100% powierzchni, a precyzja pasowania kolorów z dokładnością 0,1 mm. Możliwość wydrukowania przejść tonalnych, rastrów. Można na torbie wydrukować dowolne zdjęcie. Papierowe torby z nadrukiem są idealną formą nie tylko reklamy, ale także podniesienia prestiżu firmy. Każdy klient który ma świadomośc budowania własnej marki powinien zainwestować tego typu torby by być postrzeganym jako firma nowoczesna nadążająca za światowymi trendami.

Fleksodruk

Dzięki technologii fleksodruku możemy zadrukować torbę w dowolnym miejscu, nawet do 100% powierzchni, jednak nie drukujemy przejść tonalnych.

Torby papierowe z nadrukiem tanio

Obecnie nadruki na torbach papierowych to jeden z najlepiej społecznie przyjmowanych aspektów reklamowych - skuteczny i ekologiczny. Torebki z nadrukiem może zamówić każda firma niezależnie czy jest to butik, urząd, czy producent. Używamy nowoczesnych metod produkcji oraz druku, dzięki czemu nasze torebki z nadrukiem są wyjątkowo cenionym gadżetem reklamowym.

Torby z logo - najtaniej

Na torbach możemy nadrukować logo, herb, dane adresowe, hasło reklamowe, czy dowolną aplikację. Najchętniej drukujemy w kolorystyce Pantone, dzięki czemu możemy odwzorować praktycznie każdy kolor. W ofecie mamy też farby metalizowane ( złota, srebrna). Torby z logo to niezaprzeczalnie jeden z najważniejszych elementów kreowania marki.

Papierowe torby z nadrukiem

Dlaczego papierowe torby z nadrukiem są nieodzownym elementem kreowania wizerunku firmy ? Teraz, gdy jest tak wielka nagonka na foliówki, zamiana ich na wszelkiego rodzaju papierowe torebki z logo jest wręcz koniecznością każdej firmy chcącej być liderem na rynku. Nadruk reklamowy jest silnym podkreśleniem świadomości myśli ekologicznej i niejednokrotnie na trwałe pozostaje w świadomości klientów, że ta marka dba o środowisko, a tym samym nie jest jej obojętne w jakich warunkach żyje jej klient.

zobacz: torby na zakupy