torby papierowe z nadrukiem | torby papierowe swiateczne

Torebki papierowe

Torebki papierowe produkujemy na różnorodnych papierach takich jak papier KRAFT (70-110g/m2) niebielony gładki lub prążek, papier kraft bielony gładki lub prążek oraz na papierze KREDA od 110 g/m2 do 250 g/m2. Technologia druku dobierana jest indywidualnie do zamówienia. Wykonujemy:

  • sitodruk
  • fleksodruk
  • druk offsetowy.

Torby składane są maszynowo, za wyjątkiem toreb ekskluzywnych, które składane są ręcznie lub półautomatycznie. W zależności od projektu druk wykonywany jest na gotowych torebkach papierowych lub na papierze z roli przed złożeniem. Daje to nam możliwość zadrukowania całej powierzchni torby. Stosujemy uchwyty płaskie z papieru pięciokrotnie złożonego wklejanego do wewnątzr torby, uchwyty ze sznurka papierowego skręcanego wklejanego do wnętrza torby lub uchwyty ze sznurków bawełnianych lub syntetycznych, a także wg ostatnich zapotrzebowań klientów - wstążeczki.

Torebki papierowe

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i całą różnorodnością oferowanych przez nas toreb. Oprócz wykonywania toreb papierowych dla polskich klientów zdarza się nam wykonywać torebki dla np. naszych zachodnich sąsiadów, którzy poszukują nas pod hasłem papiertüten bedruckt.

Najważniejsze dla nas oprócz toreb papierowych i nadruków jest zadowolenie każdego klienta, a dzięki temu nasze produkty można spotkać na całym świecie, wysyłaliśmy już torebki do Nowej Zelandii, Meksyku, Australii i Kanady.

Torebki papierowe - nowoczesna forma reklamy

Zobacz także: Torba z Twoim logo  ♦  torby z własnym nadrukiemŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |