Pomarańczowe torby papierowe

Torby papierowe pomarańczowe

Pomarańcz - kolor radości

Pomarańcz to jeden z najbardziej pozytywnych kolorów. Jest pogodny, ciepły, radosny i budzi liczne przyjemne skojarzenia. Wyjście ze sklepu z torbą papierową w pomarańczowym kolorze z pewnością sprawi, że radość klienta z dokonanych zakupów będzie jeszcze większa. Już sam ten kolor wzbudza bardzo pozytywne uczucia, a co dopiero w połączeniu z satysfakcją z udanego zakupu. Ciepły pomarańcz zwiększy jeszcze i tak już dobre emocje. Polecamy Państwu pomarańczowe ekologiczne torby papierowe, jeśli ważne jest, by klienci zakupy w Waszym sklepie kojarzyli w jak największym stopniu z uczuciem radości. Pomarańcz to także energia, aktywność, jest przecież połączeniem pogodnej żółci i dynamicznej czerwieni. Z tego względu jest to barwa odpowiednia dla sklepów sportowych, a uzupełnieniem całego wystroju będą pomarańczowe torby na zakupy klientów. Ten kolor optymizmu, radości i przyjemności można wybrać prowadząc różnego typu działalność. Pomarańczowa torba papierowa to świetny wybór m.in. do cukierni i sklepów z innymi artykułami żywnościowymi, do sklepów z artykułami dziecięcymi, butikami z odzieżą damską oraz do drogerii.

 

Torby w kolorze pomarańczowym - Pantone 151U - występują w 3 formatach:

  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)
  • 400 x 160 x 450 mm (papier 100g/m2)

Pomarańczowe torby papierowe są zapakowane w kartony po 150 sztuk. Papier wykorzystany do wykonania torebek to KRAFT biały gładki.

 

Cennik torebek papierowych

 

Zobacz także inne kolory naszych torebek reklamowych:

Aquamarine Czerwony Pomarańczowy Różowy Jasnoróżowy Jasnoniebieski Niebieski Ivory Złoty Srebrny Czarny Jasnozielony Zielony Fioletowy