Pomarańczowe torby papierowe z nadrukiem
torby papierowe z nadrukiem

Pomarańczowe torby papierowe

Torby papierowe pomarańczowe

Pomarańcz - kolor radości

Pomarańcz to jeden z najbardziej pozytywnych kolorów. Jest pogodny, ciepły, radosny i budzi liczne przyjemne skojarzenia. Wyjście ze sklepu z torbą papierową w pomarańczowym kolorze z pewnością sprawi, że radość klienta z dokonanych zakupów będzie jeszcze większa. Już sam ten kolor wzbudza bardzo pozytywne uczucia, a co dopiero w połączeniu z satysfakcją z udanego zakupu. Ciepły pomarańcz zwiększy jeszcze i tak już dobre emocje. Polecamy Państwu pomarańczowe ekologiczne torby papierowe, jeśli ważne jest, by klienci zakupy w Waszym sklepie kojarzyli w jak największym stopniu z uczuciem radości. Pomarańcz to także energia, aktywność, jest przecież połączeniem pogodnej żółci i dynamicznej czerwieni. Z tego względu jest to barwa odpowiednia dla sklepów sportowych, a uzupełnieniem całego wystroju będą pomarańczowe torby na zakupy klientów. Ten kolor optymizmu, radości i przyjemności można wybrać prowadząc różnego typu działalność. Pomarańczowa torba papierowa to świetny wybór m.in. do cukierni i sklepów z innymi artykułami żywnościowymi, do sklepów z artykułami dziecięcymi, butikami z odzieżą damską oraz do drogerii.

 

Torby w kolorze pomarańczowym - Pantone 151U - występują w 4 formatach:

  • 190 x 80 x 210mm (papier 80g/m2) - nowość (opakowanie 250szt.)
  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)
  • 400 x 160 x 450 mm (papier 100g/m2)

Pomarańczowe torby papierowe są zapakowane w kartony po 150 sztuk. Papier wykorzystany do wykonania torebek to KRAFT biały gładki.

Pomarańczowe torby papierowe

Obecnie ten kolor jest najbardziej popularny wczesną wiosną jako kolor na wiosenne akcje promocyjne wielu firm, w szczególności butików z odzieżą.

Cennik torebek papierowych

 

 

Zobacz także inne kolory naszych torebek reklamowych:

Aquamarine Czerwony Pomarańczowy Różowy Jasnoróżowy Jasnoniebieski Niebieski Ivory Złoty Srebrny Czarny Jasnozielony Zielony FioletowyŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |