torby papierowe z nadrukiem

Pomoc

Informacje ogólne:

Zajmujemy się produkcją torebek papierowych oraz wykonujemy nadruki na torebkach papierowych. Nie drukujemy na odzieży, nie wykonujemy wizytówek, nie mamy w ofecie torebek foliowych - specjalizujemy się w torbach papierowych.

Nie drukujemy na powieżonym materiale - nawet na torbach papierowych, ani nie kleimy toreb z powierzonych arkuszy. Powód? Park maszynowy mamy przystosowany do naszych formatów (wykrojniki, uchwyty, łapki etc.) Stawiamy na jakość i w 100% odpowiadamy za produkt przekazywany do naszych Klientów.

Zamówienia realizowane są zgodnie z kolejnością ich opłacenia i akceptacją finalnego projektu do druku.

Kolory nadruku:

SITODRUK: drukujemy w kolorystyce PANTONE, mamy dostępne około 8000 barw i możemy wydrukować każdy kolor jaki nasz Klient potrzebuje. Mamy również farby metalizowane (Złoty, Srebrny).

OFFSET: Druk standardowy z CMYK, a także w razie potrzeby z kolorów Pantone.

Koszty przygotowalni / matryca

Pod pojęciem koszty przygotowalni (lub matryca) policzone są koszty związane z przygotowaniem pracy do druku sitodrukowego i zawierają: wykonanie kliszy CTF, wyświecenie matrycy sitodrukowej, a także po realizacji druku, zabezpieczenie kliszy CTF (materiał wrażliwy na światło UV) oraz odwarstwienie i zmycie matrycy(siatki) sitodrukowej. Przy wznowieniu druku po pewnym okresie czasu, wykorzystuje się tą samą kliszę wykonując nowe świecenie matrycy sitodrukowej.
Klisza CTF pozostaje u nas w zakładzie i jest dostępna do wykorzystania w dowolnym momencie.

Nie praktykujemy wydawania klisz CTF klientom, ani nie przyjmujemy klisz z innych zakładów, ponieważ każda z pracowni sitodrukowych ma swoje własne parametry przygotwywania klisz (liniatura LPI oraz DPI, współczynnik zaczernienia, pasery).Łódź torby papierowe | Torby cateringowe |