torby papierowe z nadrukiem | torby papierowe swiateczne

Torby papierowe za darmo

Od momentu wprowadzenia ustawy recyklingowej wprowadzającej obowiązkową opłatę za foliówki w wysokości 0,20 zł plus VAT za każdą wydaną/sprzedaną foliówkę ze sklepów natychmiastowo zniknęły torby foliowe rozdawane za darmo. Wiele sklepów wprowadziło torby papierowe aby nie musieć odprowadzać daniny na rzecz Skarbu Państwa w postaci opłaty recyklingowej, a także aby powoli i stopniowo podążać za trendami ekologicznymi coraz bardziej nagłaśnianymi przez media.

Darmowe torby papierowe

NIestety trend darmowych foliówek się zakończył bezpowrotnie a w ich miejsce skutecznie weszły torby papierowe, które niestety są droższe w produkcji, a co za tym idzie i stanowią zdecydowanie wiekszy koszt dla sklepu, który swoje towary w nie pakuje. Na dzień dzisiejszy niestety nie wiele firm decyduje się na krok w stronę klieenta zapewniając mu darmową torbę papierową na zrobione przez niego zakupy, ale... zauważamy, że jest to trend postępujący i coraz wiecej firm zaczyna wychodzic z tą inicjatywą.

Kiedy darmowe torby będą tak popularne jak foliówki?

darmowe torby papierowe

Kierunek polska gospodarka obrała dobry, tylko niestety zmiany wchodzą bardzo powoli a przedsiębiorcy potrzebują jeszcze czasu by zrozumieć, że o wielkości sprzedaży i postrzeganiu marki znaczenie mają szczegóły, np. takie jak darmowa torba papierowa na zakupy. Aby uzyskać lepszą cenę za torbę (a tym samym mieć mniejszy jej koszt) można wybrać torbę z uproszczonym nadrukiem (zamiast wielokolorowego np. jednokolorowy), tańszą wersję torby (zamiast torby różowej z białym nadrukiem wybrać torbę białą z różowym nadrukiem) lub poprostu wybrać wariant maksymalnie ekonomiczny: torby brązowe z płaskim uchwytem - są to najtańsze torby papierowe.

 Łódź torby papierowe | Torby cateringowe |