Torby papierowe zielone z indywidualnym nadrukiem logo
torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe zielone

Torby papierowe zielone

Zieleń to ekologia, kontakt z przyrodą, uzdrawianie, wzrost, życie i nadzieja. Łączą Państwo swoją działalność z takimi wartościami? A może zajmują się promocją takich idei? W takim razie warto z naszej oferty wybrać torby papierowe w kolorze zielonym. To dobry wybór dla sklepów z ekologiczną żywnością, wszelkimi innymi artykułami ekologicznymi oraz jako element kampanii w dowolnej akcji wspierającej harmonijne współistnienie człowieka z przyrodą. W jasnej wersji (miętowe torby papierowe) jest to kolor bardzo optymistyczny, w ciemnejbardzo elegancki. Tak więc torbę w zielonym kolorze można wybrać zarówno do butiku z elegancką odzieżą męską, jak i dla sklepu z zabawkami, wybierze się tylko inny odcień zielonego.

Zielone torby - proste i bliskie naturze

Przez swoje skojarzenie z naturą zieleń to dobry wybór do sklepów z artykułami spożywczymi i to nie tylko warzywami, a także dla drogerii, ekosklepów czy sprzedawców zdrowej żywności. Wykonamy dowolny nadruk i doradzimy rodzaj papieru na torebkę, jeśli będą mieli Państwo wątpliwości, co ze względu na specyfikę działalności byłoby dla Państwa firmy najlepsze. Oferowany przez nas mocny papier KRAFT w delikatny prążek gwarantuje zadowolenie z naszych torebek.

W razie wątpliwości, co najlepiej wybrać, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Torby papierowe w kolorze zielonym - Pantone 348U - występują w 4 formatach:

  • 190 x 80 x 210 mm (papier 80g/m2)
  • 240 x 110 x 310 mm (papier 100g/m2)
  • 320 x 140 x 420 mm (papier 100g/m2)
  • 400 x 160 x 450 mm (papier 100g/m2)

Nasze torebki pakowane są w kartony po 150 sztuk (za wyjątkiem formatu 190x80x210mm, który to pakowany jest po 250 sztuk)

Torby papierowe zielone Torby papierowe zielone z nadrukiem

Torby papierowe zielone z nadrukiem Torebki papierowe zielone

Na torebkach papierowych zielonych bardzo dobrze prezentuje się nadruk w kolorze białym lub jasno zielonym. Nadruk wykonywany jest farbą mocnokryjącą, dlatego nie ma efektu "mleka". Czarne bardzo mocne uchwyty, a także solidnie sklejone dno powodują, że torebka jest bardzo wytrzymała i można w niej przenosić bardzo ciężkie przedmioty.

Zielone torby papierowe są bardzo często zamawiane do sklepów ze zdrową żywnością, butików, a także instytucji państwowych, które charakteryzują się zielenią.

Cennik torebek papierowych

 

Zobacz także inne kolory naszych torebek reklamowych:

Aquamarine Czerwony Pomarańczowy Różowy Jasnoróżowy Jasnoniebieski Niebieski Ivory Złoty Srebrny Czarny Jasnozielony Zielony FioletowyŁódź torby papierowe | Torby cateringowe |